Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnék venni asztai gamer...

Hol tudnék venni asztai gamer pc -t hitelre, 0% -os THM -el?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom! Asztali pc-t nem veszünk készen, mert úgy drágább alkatrészekre bontva... Valamint hitelre semmit sem veszünk, "mert mi van, ha később ne lesz pénzem?" . Tisztában vagyok az átlag véleményével ezzel kapcsolatban, s ha nem haragudtok most nem ez érdekelne...


Nem tudok 200k + forintot hirtelen előteremteni, de most olyan állandó munkám van, hogy 1-2 évre is biztosan tudnék havi 10-20 ezret fizetni. Sőt, 3 hónap alatt össze tudnám spórólni a teljes árat, de nekem most 1-2 héten belül van SZÜKSÉGEM a számitógépre!


Szóval légyszí a kérdésre feleljetek!


Előre is köszi!



2016. dec. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb üzletláncok, esetleg.

pl. Euronics, Media Markt.

2016. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a pont!

Nem ismerem az áraikat, ajánlataikat úgyhogy ránézek.


Még jöhetnek válaszok!

2016. dec. 27. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Médiában ne vegyed. Nagyon rosszak vannak. És tényleg túlárazottak.


Előre összerakott gépet a pcx.hu-n láttam, ők tényleg korrektül rakják össze nem árazzák túl őket (max 20k-val kerül többe náluk az ellőre összerakott gép de a médiában 100-120k-val kerül többe).

2016. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiss.Bálint válasza:
A Skynet-en tudsz nagyon olcson pc-t venni
2016. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!