Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap nem kompatibilis a...

Alaplap nem kompatibilis a tápommal?

Figyelt kérdés

Ez lehetséges? Olyan értelemben hogy az alaplapon vannak SATA csatlakozók, viszont a tápon szerintem másféle van...

Táp: FSP Hexa+ 400W

Alaplap: MSI H110M Pro-vh


Ha igen, akkor le kéne cserélnem az egyiket..?:((


És még egy másik kérdés azoknak akiknek Zalman Z3 plus házuk van: ki lehet venni a gépből azt a "hidat" ami átível a ház közepén? Mert csak az egyik csavart sikerül lecsavarnom.. és így nem vagyok benne biztos hogy bele fog férni az RX480-asom ..



2016. dec. 15. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen nincs hogy a táp nem kompatibilis az alaplappal már hogy ne lenne az. A táp is elfogja bírni a videó kártyát .
2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

Mert ezen van IDE is meg SATA is...

2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs, veszel molex-sata átalakítót, pár száz forintos tétel.
2016. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MGéza ***** válasza:
Kedves kérdező, ez a nap lámasága, jót nevettem :) Tehát: a tápon lévő sata csatikat nem az alaplapba hanem a winyóba kell dugnod :)
2016. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó Isten, most esik le. Én kérek elnézést :\
2016. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MGéza ***** válasza:
Kedves kérdező! Azért nem stimmel a dolog, mert a tápegységen SATA power csatlakozó van, az alaplapon pedig SATA data transfer kábel csatlakozó. Még nem gyártottak és nem is fognak olyan tápot csinálni, amit ez utóbbi megtalálható tehát legyél nyugodt, nem kell cserélned egyiket sem!
2016. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaziból nem a kedves kérdező a "buta", hanem a rokona, de köszönöm a magam, és az ő nevében is a válaszokat ;)
2016. dec. 15. 20:37
 9/9 MGéza ***** válasza:
Igazán nincs mit. És nem buta csak tudatlan, az ellen meg lehet tenni :)
2016. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!