Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jobb klikk is balként működik,...

Jobb klikk is balként működik, de véletlenszerűen. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Új DELL gépem van, Inspiron 5000-es széria. Két hete van nálam, semmi különöset nem csináltam rajta, ami ezt indokolná, de van egy furcsa hibája, amit sehogy sem tudok kijavítani beállításokkal, és igazából ilyen problémát konkrétan eddig nem találtam sehol. A gépen Windows 10 oprendszer működik.

A baj az, hogy ha a touchpad jobb egér részére nyomok, akkor sokszor bal egérként reagál, tehát nem a lenyíló menüt vagy beállításokat jeleníti meg, hanem mintha bal egérrel nyitottam volna meg. Linkeket is öt esetből négyszer megnyitja ahelyett, hogy előadná a jobb egeres menüt, a gépen a fájlokat is sokszor csak kijelöli a jobb egér helyett. Miért csinálja ezt? Hogy lehet ezt megszüntetni? Próbáltam az egérbeállításoknál, de ott minden rendben, elméletileg a jobb klikk jobb, a bal pedig bal, és mégsem úgy működik. :/ Ráadásul még csak rendszer sincs benne... Amikor "gondol egyet", akkor rendesen működik, két klikkel később már megint nem.



2016. dec. 3. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipp: Touchpad drivert próbáltad?
2016. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dongaben ***** válasza:
Valóban furcsa probléma. Én felvenném a kapcsolatot a "Dell Magyarország"-al, hátha tudnak segíteni.
2016. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!