Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Celenor g3900 mennyire jó?

Dandé Attila kérdése:

Celenor g3900 mennyire jó?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ez a processzor? filmezésre netezésre szeretném használni meg néha-néha játékokra mellé van már kiválasztott vga..de megéri megvenni ezt a processzort nem sok a keretem,sőt nagyon kevés..
2016. dec. 1. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A Celeron az Intel prociknak a legalja, azért is olyan olcsó (a többihez képest). Nem használhatatlan, de nem fog vele hasítani a gép. Böngészéshez pl. jól jön egy rendes proci.


Ha kicsi a pénztárca, érdemes használt hardver után (is) nézelődni. Prociknál ez nem nagy kockázat, nagyon ritkán romlanak el, általában évtizedek múltán is jól működnek.

2016. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért érdeklődök mert Benchmark teszt alapján eléggé meggyözőnek tűnik és ddr4 es ram ajánlott mellé..és a bele épített vga is Hd filmekhez jól szuperál..ahogy utánna olvasgattam.
2016. dec. 1. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem semmi baja böngészés és akár IGP-vel történő HD filmek terén. Akinek más igénye nincsen, nem játszik, vagy dolgozik, annak bőven best buy a hétköznapi feladatokra.


A játék az egy más kategóriát kíván( i3 és felfele)

2016. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem a legujabb játékokra gondoltam meg nem is extra meg high grafin alapvetően kicsi monitorom van 1280x1024 es felbontás a maximumja nem vagyok gamer ember néha 1 órát hetente játszok far cry al vagy valami lövöldével ennyi elég nekem nincsenek nagy vágyaim
2016. dec. 1. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra teljesen jó lesz. Ez tipikusan az a proci, amit ki is lehet használni és nem kerül egy vagyonba. Nézegettem én is, de végül nem váltottam Skylakre, maradtam a Haswellnél.


Szerintem bátran vedd meg.

2016. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!