Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya, tápegység?

Jocika147 kérdése:

Videókártya, tápegység?

Figyelt kérdés

Szóval abban kérném a segitségetek, hogy most akarok venni videókártyát max 40k-ig tápegységet 10-13k-ig, kinéztem őket, én utánanéztem amennyire csak tudtam, de azért jól jönne a segítség, hogy minden klappol. Az érdekelne, hogy a mostani gépházamba, alaplapomba jó lenne-e ez a két hardver. Tápnál konkrétan az érdekel, hogy belefér e a házba, ileltve van rajta 6 pin csati, a vgahoz is kell ilyennel nem volt még dolgom, nem is nagyon tudom mit jelent, illetve annyit mégis, hogy elvileg plusz áramot ad a vganak , ami kell a működéshez. Plusz a vga beleférne e a gépházamba? Illetve, ha tudtok esetleg jobbat, vagy valami tanácsot adni, szívesen meghallgatnám.

Táp: [link]

VGA:

[link]

Gépházam: Hewlett packard compaq 6000 PRO MT Pc

Alaplap: Hewlett packard 3048h


2016. nov. 27. 08:54
 1/6 MGéza ***** válasza:

Csak két kérdés: Miért pont 750ti és miért pont Cooler Master? Vga helyett Rx 460 2-4Gb, táp helyett:

[link]

2016. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nvidia kártyám volt mindig is, nem csalódtam benne sose, nem értek az AMD-hez és nem is kerestem. Cooler Master tudtommal jo táp, de néztem még FSP , Chieftec-et is.
2016. nov. 27. 09:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az Antec nekem ismeretlen. Jó táp? illetve akkor ez, meg amiket én néztem, passzolna minden? Házzal , alaplappal kapcsolatban
2016. nov. 27. 09:11
 4/6 MGéza ***** válasza:
Jó táp, gyakorlatilag nincs nem ajánlott szériája, ellentétben a Cooler Master tápjaival melyek az alsó kategóriában a nem ajánlottak közé tartoznak, csakúgy mint a Chieftec iarena vagy smart széria. Fsp tápok tűrhetőek. Amd meg ízlés dolga, akkor inkább lépj picit feljebb, vegyél 1050ti-t, ami nem pcx-en 47000 forinttól kezdődik.
2016. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

VGA: RX 460-at ajánlom.

Táp: 10-13k között újonnan csak Antec VP, Be Quiet System Power van, hardveraprón viszont használtan jobb belsővel szerelt XFX Pro, XFX TS, Super Flower Amazon is található.

2016. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, ez az rx 460 olcsóbb kb 3k val ami nem egy nagy durranás ugyan, de jobb mint a gtx 750ti.. papiron legalabbis. 40knál többet nem nagyon akarok adni egy vgaért. De megfontolom a tanácsotokat. Köszi a segitséget.
2016. nov. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!