Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom formázni a winchest...

Hogy tudom formázni a winchestert?

Figyelt kérdés
2 vinyó van a gépbe az egyiken van a windows a másik viszont 2 partícióra van bontva(40 gigás, az egyik partíció 20 giga a másik meg 0) és hiába próbálkozok lemezkarbantartással, ccleanerrel, windows telepítésnél se tudtam formázni és működőképes

2016. nov. 20. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent az, hogy nem tudod formázni? Mit teszel és milyen hibaüzenetet kapsz?
2016. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dongaben ***** válasza:
A Windows lemezkezelőjében kellene megnézni, hogy milyen állapotot jelez. Utána lehet tovább gondolkodni. (Bár 0-s meghajtót még nem láttam...)
2016. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel a sajátgépben nem tudok összevonni 2 meghajtó formázását, mepróbáltam azt a meghajtót formázni amelyikre ki van osztva 20 gb, kiirja hogy a windows nem tudja befejezni a formázást, a másik partívióra meg sérült vagy hibás fájlrendszer-t ír... a winchester pedig 100%os elvileg a HD sentinel szerint és nekem eddig bejött az a program.
2016. nov. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!