Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiszereltem egy videokártyát,...

Kiszereltem egy videokártyát, de nem tudom normálisan visszatenni. ?

Figyelt kérdés
AMD HD7750, immáron 6 órája próbálom normális működésre bírni. Kivettem, kitakarítottam, újrapasztáztam, vissza csatlakoztattam a hűtőt, majd vissza a gépbe. Működik, viszont a vga fan olyan hangot ad ki, mint egy repülő. A csavarokat nem tudtam annyira rácsavarozni, amennyire kellett volna, lóg. Utána, mivel a csavarok rugóval együtt jöttek, megpróbáltam úgy rácsavarozni nagy nehezen a vga fan-t, most stabilabb, de nem olyan, mint az eredeti, így még mindig ugyanazt a hangot adja ki. Sőt, mostmár el se indulva gép, ki-bw kapcsol, valószínűleg megsérülhetett a VGA, bár nem tudom mitől, lehet a magas fordulatszámon pörgő fan adott neki, de nem biztos, mert beraktam egy másik kártyát, ami szintén nem működik. Minden más a gépben okésnak tűnik. Valaki nem tudja, mi a probléma, és esetleg akinek van ilyen VGA-ja, és szedte már szét, az összerakását letudná, írni?

2016. nov. 19. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz lett volna előtte legalább egy youtube videót megnézni róla? Nem volt benned egy cseppnyi félelem sem, hogy szaktudás/hozzáértés/utánanézés nélkül bütykölgeted a géped? Mostmár hívjál valakit aki ért is hozzá. Itt ez így édes kevés, látni kéne.
2016. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!