Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek mi a véleménye erről az...

Kinek mi a véleménye erről az evga gtx 1070 és 1080 kigyulladós dologról?

Figyelt kérdés

van róla videó is, és azt irják hogy csak az egyik 8 tűs csati volt bedugva a kártyába és igy is tulhevült és kigyulladt. Ez fura mert a videóban jol látszik hogy a kártyába egyik csati sincs bedugva és csak ugy hirtelen lángra kap. nagyon elszomorit ez mert kifejezetten evga gtx 1070 ftw kártyát szerettem volna..


aki nem tudná miről van szó:


[link]


videó: [link]



2016. nov. 4. 14:25
1 2
 1/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Bárki véthet hibákat.
2016. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezzel konkrétan kire gondolsz?
2016. nov. 4. 14:27
 3/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A videóhoz egy működő link: https://www.youtube.com/watch?v=WAbl0fLY06U
2016. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A gyártó is védhet hibákat, az EVGA tulajok elég szerencsések ,hogy a gyártó vállalja a felelősséget, ha már rosszat csinált, nem pedig sundorog, ezt mondjuk egy valamilyen kínai, noname cég (Power Color) nem igen tenné meg.


Most csak azért beszélek így mert elhagytam a Steam Guard-om és a Steam jelszóm szóval kicsit megértőbb vagyok a hibákkal mint alapesetben.

2016. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lord Hidan ***** válasza:

Biztos van pár amit elk*rtak. Ettől még nem írom le az evga-t

Asus jó pár hűtést elszart mégis veszi őket mindenki mintha ők lennének a legjobbak.


Mindenki véthet jó és rossz hibákat.

2016. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
értelek.. és véleményed szerint ne is merjek evga gtx 1070 ftw-t venni? >.<
2016. nov. 4. 14:36
 7/14 A kérdező kommentje:
azért ez a kigyulladósdi nem kis dolog. elég veszélyes
2016. nov. 4. 14:37
 8/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Vehetsz, csak a módosított hátlappal vedd :)
2016. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A végén van a lényeg:


"Mr. Duncan confirmed that the system refused to boot as long as the graphics card was installed with the monitor connected to it. Even with the PCIe power connectors plugged in."


Eleve hibás kártya volt, és nem életszerű használat, hanem tesztelés közben történt a dolog. Természetesen nem lett volna szabad megtörténnie, ettől függetlenül nem kell attól félni, hogy normál használat mellett kigyullad.


Esetleg várj hivatalos nyilatkozatra, VBIOS frissítésre, újabb, javított sorozatra, mielőtt megveszed, és ennyi.

2016. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én amikor ilyet látok tudom nem jó hozzá állás de én leírom a márkát,és eszem ágában sincs még a javítottat se megvenni! Biztosan más márka után néznék. Nekem pl Gigabyte van g1 980gtx.
2016. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!