Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Eddig működött az USB-s egerem és én ehhez béna vagyok! Valaki segítene? :<

Figyelt kérdés

Szóval kb. 4 nappal ezelőtt kihúztam az egérkémet a laptopomból mert a mobilomat kellett a gépre csatlakoztatni. Azóta a kis Genius NX-7015ös készülékem illesztőprogram hibát ír és minden gépen működik az enyémen kívül. Már mindent csináltam a rendszert is visszaállítottam már tényleg mindent de egyszerűen érzékeli de illesztőhiba... már számtalan programmal próbálkoztam de egyszerűen megmakacsolta magát és nem akar engedelmeskedni. Elég béna vagyok ebben, remélem semmit nem csesztem el a gépemen, de eddig minden hiba nélkül megy a kis kontárkodásom ellenére is. Valaki esetleg szánna rá egy kis időt és tudna segíteni mert már kezdem feladni a reményt hogy valaha megszabadulok a Touchpad hatalmából!!


(egy elveszett és hozzá nem értő lány)


2016. okt. 24. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes volna esetlegesen az Eszközkezelőben eltávolítani az illesztőprogramot teljesen( jobb klikk az egéren), majd egyszerűen kihúzod és viszadugod, Ha komolyabb baja nincs az egérnek, akkor működnie kell(ene).
2016. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már jártam az eszköztárba eltávolítottam, frissítettem mindent csináltam és semmi. Leszedtem egy Genius nem tudom mit ami elvileg az ilyen illesztőhibákhoz jó, és azzal is semmi, de anyukám gépén hibátlanul működik. Az USBm jó mert ha mást csatlakoztatok érzékeli és működik. Az egeret is érzékeli az egyik USB-be folyamat a ki-be csatlakozás hangját hallom de csak az egér USBvel, de ott felismeri csak épp nem mozog vele az egér. A másik USB-n nem ismeri fel az eszközt és illesztőhibát ír. Én ezt nem értem... :<
2016. okt. 26. 22:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, nem tudom mennyit számít hogy vezeték nélküli egérről van szó :$
2016. okt. 26. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet, csak nekem pendrive al csinálta. Akkor ott az USB illesztővel lesz valami baj. Nincs ismerősöd, aki meg tudja nézni? Elég pepecselős munka, végső esetben alaplapi drivert is telepíteni kell, valószínűleg. Esetleg ha a tapipadot letiltod, funkciógombbal? Akkor sem működik?
2016. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A letiltást még nem próbáltam de az a vicces tegnap tesóm vezetékes egerét bedugtam a gépembe na azots sehol nem működik minden gépen azt írja illesztőhiba, de érdekes hogy az én vezetéknélkülim minden más gépben megy csak az enyémbe illesztőhibás. A nagybácsim ért ezekhez ő szokta karbantartani a gépeket, amint tudok beszélek vele de remélem nincs komoly baja :(
2016. okt. 28. 07:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes....sajnos ez nem egy olyan probléma, amit látatlanban meg lehet oldani, ez így elég soktényezős lehet, akár hardverhiba is :( Beírod, majd, hogy mi lett a megoldás kulcsa?
2016. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok hogy valami komolyabb hibáról lehet szó :< De persze amint tudok valamit megírom, holnap remélem már utol tudom érni a nagybácsim c: És köszi azért a segítséget! :))
2016. okt. 28. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, nem tudtam segíteni :( :)
2016. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!