Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA-t vegyek ehhez a...

Bandi908890 kérdése:

Milyen VGA-t vegyek ehhez a konfighoz?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


VGA-t szeretnék venni a kis wooden PC-be! Dx

Konfig:

alaplap: Asus Z170-K

processzor: Intel Core i5-6600K

RAM: Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black

Processzor hűtő: Cooler Master Hyper 212X

HDD: Western Digital 1TB 64MB SATA3 WD10EFRX

Táp: Seasonic 550W SS-G550

Ház: Zalman Z11 Plus HF1

Dell P2414H monitor


Gtx 1070-ben gondolkodtam, de FHD monitoromhoz az overkill ha lesz jobb monitor akkor fogok csak olyat vagy jobbat venni!

Így maradt a gtx 1060 v. Rx 480

Asus GTX1060 6GB GDDR5 STRIX-GTX1060-O6G-GAMING videokártyát néztem ki magamnak azt hallottam róla, hogy bitang kis kártya 60C fölé nem megy 100% kihasználtságnál sem!

MSI változatokról az hírlik, hogy jó a hűtésük viszont annyira nem tuningolhatóak!

EVGA kártyákat rommá lehet tuningolni így több a fogyasztásuk is!

Gigabyte kártyák meg a legolcsóbbak bár egyik havernak ilyen van 60-70C között mozog és nem sokban marad el teljesítményben az említett Asus kártyától

480-ról úgy tudom jobban teljesít Dx12 alatt plusz DOOM is jobban fut vele viszont nagyobb a hőtermelése és 2 év garanciát adnak hozzá a boltok.

Nem vagyok egy FPS huszár és/vagy vérpistike viszont örülnék neki, ha FHD minél tovább bírná tartani a 60Fps magas beállítások mellett a karim ha már annyi pénzt kiadok érte! D:

Köszönöm szépen előre is a tanácsaitokat, véleményeteket szívesen fogadom!



2016. okt. 22. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
vwgyél 1070 et szerintem(nekem evga van és csak jot tudok rola mondani) jelenleg lehet hogy overkill de fél-1 év mulva már nem lesz az
2016. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:

1060 6gb jó választás.

MSI jó lesz. 1060-nál nincs valódi szükséged rá, hogy tuningold, főleg nem 1080p-hez.

2016. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik gyártó csinál tuningolható és kevésbé tuningolható videokártyát. EVGA-tól az FTW és Classified szériák azok, amik magasan a többiek fölött vezetnek, ahogy például a Zotac Extreme AMP, Gigabyte Xtreme Gaming vagy Asus Gold is ilyen.

MSI Gaming X, Asus Strix Gaming, EVGA SSC kártyák azok, amik nem a toptier, de elég jók.

2016. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a gép bármilyen videokarit kihajt.

ha van rá pénzed akkor gtx 980 ti.

gtx titan z vagy x.

gtx 1050.

gtx 1060

gtx 1070

gtx 1080


én a gtx titan pascalt ajánlom neked ha ezt a fépet össze tudtad rakni, azt sem okoz gondot meg venni.

2016. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Asus GTX1060 6GB GDDR5 STRIX-GTX1060-O6G-GAMING ról egyik haver is azt írta, hogy felesleges és azt is írta, hogy mivel OCzett hamarabb amortizálódik! Tökéletes áramellátás és szuper hűtés mellett én nem hiszem, hogy sokkal hamarabb romlana el.. D:
2016. okt. 24. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:

BM-Striker-nek nagy köszönet! :) Rá kellett volna hallgatnom, és nagyon válószínű, hogy rá is fogok! :D

Asus gtx 1060-at vettem jó 1cm híján nem fért be a házba! Jó mellényúltam!

MSI kártyát fogok venni szerintem viszont maradt még kettő variáció!

2. asus rx 470es plusz samsung 850 Evo ssd összeállítás

3. MSI rx 480-ast veszek de szerintem az első a legjobb variáció mivel a 1060-ast a garancia lejárta előtt el szeretném majd adni viszonylag jó áron! :)

2016. nov. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!