Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leáll a gépem magától. Miért?

Leáll a gépem magától. Miért?

Figyelt kérdés
Ma már 3-szor leállt netezés meg játék közben. Az Assassin's Creed 2-t ma raktam fel és eléggé akadt. Everestben láttam hogy alaplap 60 fokos, proci 40-45 alapban, lényegesen több mint szokott lenni. Amikor leáll kis égett szagot érzek. Annyira nem poros.
2010. ápr. 25. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedd le a gép oldalát, ha nem akarsz hűtésre költeni. Persze csak, ha nincs garancia alatt. Ha be van kötve az érzékelő, hogy ne kapcsoljon be igy, azt is ki kell szedned... Nekem is így van egy ideje és sokkal stabilabban megy minden, és nem is melegszik... (csak a szobát melegiti)


Amúgy 40-45 fok az még nem sok. A gép alaplaptól függően 70 foktól felfele áll le...

2010. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont a 60 fokos alaplap az eléggé sok. Nekem 40 felé nem megy és semmi extrém hűtés nincs a gépemben csak 2 venti.
2010. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A házam oldala mindig le van véve. Van benne egy venti de tudom így nem ér semmit ha leveszem.
2010. ápr. 27. 16:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Valakinek valami ötlet?
2010. ápr. 27. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a ventit vagy a tápot, valszeg mind a kettőt cserélni kellened.
2010. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg a tápegység. Kérj egyet kölcsön valakitől,és próbáld ki azzal. Ha azzal nem csinálja,akkor szerintem egyértelmű...
2010. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
takarítsd ki és nézd meg a ventit ha nem segít táp
2010. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!