Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » D-Link DI-604 routert hogyan...

D-Link DI-604 routert hogyan kell telepíteni?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem. A hozzá adott magyar nyelvű használati útmutatót követtem, de az "admin" Felhasználónév begépelése és Jelszó mező üresen hagyása után nem jelentkezik be a Varázsló (DI-604 Setup Wizard), hanem a valamilyen "authorization"-féle kiírás jelenik meg. Aztán nem tudok netezni. Modemmel (router nélkül) van net.

(P4 gépem, XP prof. op. rendszerem és ADSL modem van.)


Tudna valaki segíteni?


Nagyon megköszönném.


2010. ápr. 25. 18:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ja, gondolom, az lehet a wifis, aminek van egy szarva. :)

Igen, van a netszolgáltatónál név, jelszó, eddig ikonnal kellett indítani.

Akkor szépen összekötögetem, ahogy írtad, aztán majd a Wizardnál kiválasztom a PPP over Ethernet opciót.


Kezdjek hozzá, vagy még előtte kell vmit az Xp-nél állítani?

2010. ápr. 25. 20:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem kell.

Az összekötésnél figyelj arra, hogy a modemből kijövő kábelt a router Wan portjára kösd, a gépből kijövő kábelt a másik 4 port közül mind1 melyikre rakod.

2010. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó, köszi szépen, próbálom és majd jelentkezem.

Két gép lesz majd rákötve.

Majd érdekelne, hogy alapban a két gép látja egymást? (pl. a merevlemezek tartalmát)

2010. ápr. 25. 20:22
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. A két gépen tudom a netet használni! Most már világos: az volt a probléma, hogy hosszú ideig kellett nyomva tartani a router reset gombját.


Szóval a két gép látja/vagy láthatja egymást? (a merevlemezek tartalmára gondolok)

2010. ápr. 25. 21:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Látni láthatja viszont ehhez még be kell állítani mindkét gépen a hálózatot. Ha mindkét gépen xp van akkor nem túl bonyolult. Ha nem akkor, az megnehezítheti a dolgokat. Leírni most ezt nem írom le, mert elég sokáig tartana, viszont a neten találsz részletes és érthető leírásokat.
2010. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
OK, utána fogok nézni. Nagyon szépen köszönöm a hasznos infókat.
2010. ápr. 25. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!