Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csinál a gépem?

Mit csinál a gépem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány napban bekapcsolásnál mindig ezt írja ki:

Rendszerbeállítások módosultak

A hardver beállítások módosultak. A módosítások érvényesítéséhez, kérjük indítsa újra a számítógépet.

Ezzel párhuzamban a parancsikonon is mindig átrendeződnek, de más változást nem látok.

Hogyan lehetne megszüntetni ezt az átrendeződést, illetve az üzenetet?



2016. okt. 8. 09:47
 1/9 CspCsj ***** válasza:
Merevlemez kondíciójára mit ír a [link] ?
2016. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az telepítve van, ha rányomok az újratesztelésre, akkor sem változik semmi, elvileg nincs szükség beavatkozásra, minden 100%.
2016. okt. 8. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a hiba lehet VGA/IGP vezérlő hiba is, sőt SATA vezérlő hiba is, valószínűleg szoftveresen.


Első körben az alaplapi/VGA drivert érdemes lecserélni a legfrissebbre. Ha az van fent, akkor csak egy reinstall. Ha ez sem hoz megnyugtató eredményt, akkor szépen egyenként letiltod a vezérlőket az eszközkezelőben, amíg a hiba meg nem szűnik. Ezzel kb. ki lehet szűrni mi nem tetszik neki.


De a driver frissítések valószínűleg megoldják. A Windows Update után szoktak érdekes dolgok jelentkezni néha.

2016. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából valamilyen driver frissítés óta csinálja ezt :/
2016. okt. 8. 12:44
 5/9 A kérdező kommentje:
De arra is emlékszem, hogy valamilyen letiltott vezérlőt feloldoztam, mert gondoltam miért ne :D Lehet az a gond?
2016. okt. 8. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőből kiderül, ha valamelyik nem működik megfelelően. Ha valamelyikhez nincs driver, és előtte tiltva volt, az most csinálhat problémát.
2016. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És azt hol látom, hogy melyikhez van vagy nincs driver?

Sárga felkiáltójel csak két dolognál volt, azokat letiltottam, de hiba változatlanul fennáll.

2016. okt. 10. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy sehol sem optimális a tiltás. Normális működéshez, minden eszköznek kell illesztő is.


Milyen rendszer és alaplap?

2016. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben elmúlt, letöröltem pár, frissítésekkel jött programot (Pl. Plays TV), valószínűleg azok közül okozhatta valami :)
2016. okt. 12. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!