Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen hogy futna a...

Ezen a gépen hogy futna a Windows7?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Core 2 Duo E6300 (1.86 GHZ magonként)

Memória: Kingstone 1gb kétszer (800 Mhz)

Videókártya: Ati(Amd, ahogy tetszik) HD4550 1GB DDR3 64 bit

Alaplap: Asus P5PL2 (ez úgysem számit)

Táp: 450 Watt (ez sem számit)


Most jelenleg egy XP fut a gépen, de az 1Gbot eszik ha jól érzi magát, ha nem, akkor többet is. Tudom, tudom, custom XP, már meg is bántam, hogy ezt tettem rá. Szóval, szerintetek mit szólna a Win7 a gépemhez? Msn-re, és netre használnám, alkalomadtán játszanék vele. De főeg Far Cry 2 pályaszerkesztőt használnék.


Ui: Ultimate, stb, melyiket ajánljátok?


Thx a válaszokat.


2010. ápr. 24. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne higyj el mindent, aki oda van érte, az akkor is azt hazudja, hogy jól megy a gyenge gépén, ha kínlódás vele minden - mert az már a "7"! Fú de jó!! Azta, aeróóó! :D

A 7-nek eleve nagyobb a gépigénye az xp-nél is, hiszen az egy átdolgozott, megjavítgatott vista. Tehát annál jobb lett, de kell a vas alá.. Kisebb gép esetén jobban megy az xp, közepestől (4GB ram) már jó a 7 is.

2010. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
simáánn!!!
2010. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem javaslom. inkávv Vista ha annyira rendszert szeretnél váltani. nekem 2008.május. 1.je óta fent van egyszer se kellett ujrarakni.

semmi baja.

szóval nagyn jó rendszer, de haveromnak 3gb DDR3-1333MHz ram kevés volt Win7-hez, mikor a Crysis 2-t futtatta.

infótanűromnak is Win7volt, és mikor egy nagyon fontos munkát csinált a gépén, megadta a magát a win7

szóval gondolkozz el azon a szaron.

2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem szar csak tudni kell használni és meg hálja nekem egy Processzor: Intel Core 2 Duo 2.4 ghz van és én kijövetel óta használom.
2010. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4gb Ramal
2010. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!