Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet egy mp3 vírusos? És ha...

Lehet egy mp3 vírusos? És ha igen, hogy lehet le szedni róla?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2010. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint fájl nem lehet, de mp3 lejátszón ha pendrive-nak használod, akkor természetesen lehet rajta vírus is, egy vírusírtóval lehet leszedni, például Avast.
2010. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már vannak vírusok amik megfertőzik az mp3-at. Pár éve olvastam róla, de szerencsére még egyel sem futottam össze.
2010. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én pont össze futottam vele,mert a fél gb-os mp3-amon valami foglalja a helyet (100mb-ot) úgy is ha az utolsó karakterig le törlök róla mindent és utána nem tudok rá zenét rakni mert azt írja ,hogy szüntesse meg az írásvédetséget(amit gondolom a vírus okoz)
2010. ápr. 23. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam ilyennel. A virus lényege, hogy egy .exe fájl van az mp3 elejére irva. Rendes hanglejátszónál pl.Winamp, egyszerűen nem játsza le, de a WMP9 pedig kérdés nélkül elinditja a programot az elejéről. (!) (az újabbak talán nem, de nem fogom kipróbálni :D)


Szóval lehet virusos egy mp3 is, de csak bizonyos zenelejátszó programok hozzák működésbe a virust.

2010. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leformatálni az mp3 lejátszód. Jobklikk a MyComputerben az ikonjára és format.
2010. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy mp3, de nekem még a mobilomtelóm is kapott már vírust amikor a géphez csatlakoztattam. megoldás: teljes formázás az mp3-on (vannak olyan vírusok amik annyira elb@sszák a dolgokat hogy a formázást nagyon nehezen [vagy lehetetlen elvégezni], akkor van szívás
2010. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!