Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Router lehet vírusos, és...

Egy Router lehet vírusos, és ha igen hogy tudom letisztítani róla?

Figyelt kérdés
állandóan elment a netem és felhivtam a szolgáltatót és mondták hogy kössem ki a routert a rendszerből és akár kiis dobhatom... mert azért megy el a netem... azóta semmi baj de valahogy nem tudom elképzeni hogy hogy lehet a router virusos....
2011. jún. 13. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet
2011. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de hogyan tudom kinyírni róla a vírust? :S vagy nem lehet?
2011. jún. 13. 16:23
 3/14 anonim ***** válasza:
telepíts fel rá egy vírusirtót.
2011. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a ruterre? de hogy? a gépen van...:/
2011. jún. 13. 16:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Marhaság! A routered flash-ról bootol, ha nem telepítettél rá egy vírusos firmware-t, akkor nem lehet vírusos! Nyomj rajta egy reset-et.


Nálunk egy időben nem lehetett routert használni, mert ledobált a net, állítólag a szolgáltató keze volt a dologban. Mostanában lehet routert használni, de nekem is volt néhány hete olyan, hogy ledobált, és a UPC-s ügyintésző rábeszélt egy kódváltásra, ami szerintem marhaság (ki a fene használna lopott ADSL-t, amikor a szolgáltató ADSL routere nélkül nincs net), de azóta megint rendben van minden...

2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Abból következtettél rá, hogy vírusos a routered, hogy a szolgálgató azt mondta, hogy ne használd? Lehet, csak arra gondoltak, hogy gagyi a routered.
2011. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igy mondták hogy: kössem ki a rendszerből és ha utánna nem megy el a netem akkor a router a virusos... és azóta nem megy el...
2011. jún. 13. 17:16
 8/14 A kérdező kommentje:

eggy ien SMCWBR14S-n4 Routerem van: [link]


ez gagyi lenne két gépre? :/

2011. jún. 13. 17:18
 9/14 anonim ***** válasza:
SMC gagyi
2011. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy nekik mé baj ha ijenem van vagy mér lenne jobb ha tizezrekért vennék routert?
2011. jún. 13. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!