Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép tuning tippek, javaslatok?

Gép tuning tippek, javaslatok?

Figyelt kérdés

1. ha tul hajtom a procit mondjuk 2.8-as dual core, és én 3-ban futtatom akk szarrámehet? am néztem és a 3.5-öt simán viszi, de néha beszarik. 3-on is csinál olyant h kicsit "morzsás" lesz a képernyö.(de a játékhoz, meg programokhoz kell.

2. ugyanez van a vga-val is. integrált. auto memos(alap: 256, és én 512-n futtatom, amit (szerintem egy részt a rambol nyer, és 2.gbramom van-ezt 1,5nek veszi.

alap:500mhz-s és én 700-on viszem.

minimált melegszik az alaplap, meg a proci is, de ez nem gond.(ujat meg nem akarok venni).

haggym igy?


2010. ápr. 22. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Integrált VGA-t 700-ig huzni felesleges. Az ugyis kevés a játékokhoz. A kép a miatt lesz, hogy a vga-t huzod. A procid tipusát és az alaplapod tipusát megadhatnád pontosan, mert akkor jobban tudnék segíteni. Nálam egy 2,5 ös dualcore, alulfeszelve megy 3,33 at.
2010. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látom a kérdező csak a "paraszt" tuning-al van tisztában: Húzzuk fel minél jobban amíg nem füstöl, stabilitást figyelni, megfelelő hűtést biztosítani minek is...

Integrált VGA-t húzni ráadásul 500-ról 700ra és hogy hűtöd a VGA chip-et vagy a Southbridge-t, jégzselével? Mind1 nem mondok inkább semmit, hagyd inkább a gyári beállításon, úgy jársz a legjobban.

2010. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes foglalkozni vele, nem lesz jelentősen jobb.


Ha notin szeretnél játszani keress egy jelentősen jobb vga-val szerelt gépet( pl.: 4670). Már nem olyan drágák ezek.

2010. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz
2010. ápr. 24. 13:09
 5/5 A kérdező kommentje:

Alaplapom: ASUS M4A78 PRO (EPU-val)

Proci: AMD Athlon II X2 240 2800 Mhz

VGA Integrált: ATI Radeon HD 3200 700Mb(ebből 256 dedikált)

Lapkakészlet: AMD 780G, AMD K10

2010. ápr. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!