Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet egy asztali gépet,...

Hogy lehet egy asztali gépet, és egy laptopot úgy összekötni, hogy egy, a laptopon lévő . Exe fájl, a számítógépen legyen futtatható?

Figyelt kérdés
Tudom bonyolult, de megpróbálom elmagyarázni. Szóval, van egy .exe játék a laptopon. A laptopon nem futna a játék, ezért vinném egy asztali gépre. A játék nagy, így pendrivera nem tudom tenni. Meg lehet-e azt oldani, hogy az asztali gép monitorán lássam a laptop fájljait, és azon keresztül fusson a játék?

2016. szept. 11. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: át akarod vinni a fájlt az asztali gépre és onnan elindítani. Vagy hálózati kábellel összekötöd a két gépet, vagy az internet használatával egy tárhelyre feltöltöd a fájlt majd onnan az asztali gépre le (ez esetben internetelérés kell mindkét gépnek), vagy torrenten átküldöd egyik gépről a másikra a tartalmat (ez talán belső hálón is működik, de interneten biztos).


Amiről te beszélsz egy teljes kavarás. Ha a laptopon nem fut a játék, akkor arra nincs szükséged. Csak addig amíg át nem küldöd a fájlt. Az átküldéshez vagy kábel kell amivel a két gépet kötöd össze, vagy kábel nélkül wifi kapcsolat.

2016. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rendes telepítés nélkül nem fog futni.
2016. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szirty ***** válasza:

Nem látom be ennek mi értelme lenne. Ha a laptopon nem fut, és ezért veszel asztali gépet, akkor futtasd úgy, hogy az asztali gépen van a játék. A laptopot meg kikapcsolod, elteszed.


Hálózaton keresztül egyébként láthatod az egyik gépről a másik file-jait, akár úgy is mint ha külön logikai meghajtó lenne. De ha a játék nem csak egyetlen EXE file, hanem számtalan file-ból áll és a laptopra telepítve van, vagyis a rendszer mappákba is rakott a futáshoz szükséges file-okat, akkor ez a módszer nem fog működni.

Szóval ez valószínűleg nem olyan egyszerű ahogy azt elképzelted.

2016. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A laptopra rendesen fel van telepítve, mert ha pendriveról futtatom, akkor szépen megy. Azért nem gépen van a játék, mert nem értem mi van vele, ha egy ideig van rajta van, akkor mindig kidobja, akármilyen is az. Ha pendriveról játszom semmi baj nincs, ezért mindig laptopon kellett frissítenem a játékot stb. Csak arra gondoltam, hogy mem lehetne-e mindig a laptopon.
2016. szept. 11. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Elképesztő hogyan tudsz ennyi teljesen értelmetlen mondatot leírni.

Te érted mit akarsz mondani vagy ez valami idegen nyelv?

2016. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"laptopon nem futna a játék" -> <- "a laptopon szépen megy"


Döntsd el mit akarsz.

Ha át akarod vinni a gépre, kaptál választ. Ha semmi sem jó, akár fel is darabolhatod a nagy fájlt Winrar-ral hogy ráférjen a pendrive-ra, és egyesével átviszed a gépre a fájlokat majd ott összeilleszted.


Ha problémád van az asztali gépen a futtatással akkor azt próbáld leírni hogy mi történik és miért, mikor.

2016. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pendriveról futtatva megy szépen. Úgy érzem, inkább rámásolom akkor pendrivera, mert nem lehet megoldani.
2016. szept. 11. 19:25
 8/14 anonim ***** válasza:

"A játék nagy, így pendrivera nem tudom tenni"

"Pendriveról futtatva megy szépen."

Te teljesen agyhalott vagy.

2016. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szirty ***** válasza:
Troll ez?
2016. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt már meg sem említem a monitor és a festékpatron viszonyát :(
2016. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!