Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop segítség?

Gamer laptop segítség?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyat ajánlani, ami az árát is megéri? (maximum 300 ezer), valami olyan aminél nem azt fizetem ki, hogy világít, hanem tényleg mondjuk egy médiumon bármit elvisz.

Mielőtt megkérdezitek, a lolhoz használom első sorban, tudom nem nagy gépigény, de szeretnék majd mást is kipróbálni. Kérlek olyat, hogy ennek az árából dupla jó gépet lehetne venni, ne írjatok, a laptopot szeretem, bármennyire nem éri meg.

Előre is köszönöm!



#drága #gamer laptop #laptop #megéri.minőség
2016. szept. 10. 21:21
 1/1 pinkpancser ***** válasza:
Nem írtad, hogy csak új, vagy használt is szóba jöhet e. De az egyik kolléga most vett szintén játékra HP envy 17-est. 17" fullHD, 16GB, nagy vinyó, SSD, 4. generációs i7, meg valami 2GB-s VGA van benne.
2016. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!