Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás előtti bizonyt...

Laptop vásárlás előtti bizonytalanság. Milyet vásároljak?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, 2010 környékén lemaradtam a technológia fejlődésének nyomonkövetésével, nagyjából rendszerezni tudom a dolgokat, de foghíjas a tudásom.

Körülbelül 150.000ft-ot szánnék új készülékre.

Nagyrészt irodai felhasználásra van szükségem, de az csak nagyszerű lenne, ha ebben az árértékben találnék játékra megfelelőt is.

Acer, Asus?


2016. szept. 4. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában nem valószínű hogy találsz olyat amiben van videokártya.

Processzorból szerintem egy i3-as, 5. generációs vagy újabb.

2016. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Nem fogsz találni játékra (értsd friss AAA játékokra) megfelelő normális minőségű gépet újonnan.


Egy Skylake alapú processzorok IGP kifejezetten jól használható jártékra, de 150-és diszkrét GPU-s gépet nem érdemes venni.


Ez pl ár-értéban kiválló modell

[link]

2016. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha plusz 10-20e ft-on múlik, hogy tudom-e játékra használni, akkor azt az összeget nem sajnálom. De jelenleg olyan periódusban vagyok, melyben nem elsődleges szempont, hogy játszak. Egyébként a linkelt modell többnyire szimpatikus.
2016. szept. 4. 13:01
 4/4 anonim válasza:

[link]

i3-6100U -s verzió, ha megplusszolod 4GB rammal, elvisz még egy pár dolgot. A mostani laptopom egy három éves darab i3 3110 -el és radeon 8750m -el, de a fallout 4 még elfutott rajta boldogan egy kis textrúraoptimalizáció után. Ha 1+ éves játékokkal beéred, ez a legközelebbi ahova juthatsz egy gamer laptophoz imo. Esetleg beleszaladhatsz egy szerencsés fogásba mint én tettem anno, szóval nézelődj adok-veszek oldalakon azt javaslom.

2016. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!