Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SoS. Érdemes ezek a körülménye...

SoS. Érdemes ezek a körülmények között megvásárolni 2 éve gyülytött lapot?

Figyelt kérdés

2 éve gyülytök rá, (nyárumunka meg ünepekor kapot pénz) de most hogy megvan a pénz elgondolkoztam hogy érdemes megvenni, atól félek hogy ha megveszem pénz kidobásnak érzem de ha nem akkor megbánom és tovább álmodozom róla Nektek nem volt ilyen?


Most elbizonytalanodtamhogy ilyen közel vagyok egykori celomhoz, most leszek 17 éves és talán taluláshoz is szükségem lehetra a kesobiekven aktivaban


Bocs a helyesírási hibákért



2016. márc. 16. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán!
2016. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg. :)
2016. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írod bele a kulcsszavakba, hogy laptop, sosem találtam volna ki, hogy miről hadoválsz. Ha önfejlesztésre fogod használni és mihamarabb megtanulsz írni, akkor megéri a befektetést, de ha Call of Duty-zni, meg LoL-ozni, akkor nem. A gyűjt igét pontos j-vel írjuk.
2016. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem lehet buta, ha már elismerte a helyesírási hibáit.

Lehet hogy nincs diplomája, viszont emberként biztosan értékesebb nálad.

2016. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen logika alapján értékesebb valaki csak azért egy másik individuumnál, mert beismeri a gyarlóságát, amiért jogosan vonható felelősségre?
2016. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szükséged van rá, akár tanulás, akár szórakozás (játék, netezés, filmezés...), akár munka miatt akkor igen megéri...


De ha van most egy olyan gép ami elég és felesleges lenne egy új akkor nem kell...


Nekem pl 6 laptopom van (1 működésképtelen), egyiket sem bántam meg, de nekem ezek munkaeszközök, vagy csak azért vannak, hogy pl barátnőm azon játsszon ne azon amin dolgozok (ahhoz senki nem nyúlhat), meg van 2 olyan amik régiek, nem érné meg velük bajlódni sem eladás, sem javítás, sem használat miatt...működni működnek, de pl nem jó az aksijuk, az egyiknek hűtési problémái vannak...

Én programozó vagyok, hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozok, szóval (relatíve) elég erős gépek kellenek, van egy minimális igény ami alá nem mehetek...


Ha neked tényleg szükséged van arra a gépre, szükséged van arra a teljesítményre akkor vedd meg, de ha csak azért veszel újabb gépet, mert új akkor felesleges! Ha a mostani is elég akkor nem kell...persze az új gép új erőforrás, szóval lehet másra is használnád, mert új lehetőségeket nyit meg...

2 éve vágysz rá, gyűjtesz rá, szóval kitartóan tettél a célért, viszont most, hogy elérhetnéd rájöhetsz, hogy mégsem volt annyira fontos...viszont azt se felejtsd el, hogy mennyi mindent megtettél érte! Ha nem is veszed meg akkor sem "buksz el", csak belátod, hogy nincs is annyira szükséged arra a gépre...

Ha meg megveszed akkor meg egy ideig élvezni fogod, hogy hű, meg hó, de utána megszokod, hogy ott van :) viszont azért a gépért már te dolgoztál meg, szóval jobban megbecsülöd...


23F

2016. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!