Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfig vélemény? (Mennyien...

Konfig vélemény? (Mennyien utáltak meg az elmúlt napokban? :D)

Figyelt kérdés

VGA: SAPPHIRE RADEON RX480 NITRO+

CPU: Intel Core i5-6400

Alaplap: MSI B150M BAZOOKA

RAM: 16GB KINGSTON HYPER X FURY

Táp: Chieftech GPS-500W

HDD: SEAGATE 1TB 7200RPM 64MB

Ház: DeepCool Smarter


A tápot már nem kívánom cserélni. Akármennyire ajánlják a Corsair Vengeance-t egyszerűen nincs rá keret. Így is túlléptem a rászánt 200 ezret is. A RAM-ból sem adok lejjebb mert hosszútávra tervezek ezzel a géppel.



2016. aug. 21. 19:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Én is kivárnám hogy lejjebb menjenek az árak meg hogy fejlődjenek valamilyen téren a vga-k(példának okaért hűtés) de ahogy az előző kommentelő kérdezte igen ez egyszeri alkalom hogy ennyi pénzt tudok szánni erre.
2016. aug. 21. 20:37
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen referencia. Én is láttam annyiért Sapphiret valahol pár hete. Nagyon megér annyit.

De nem olyan rossz az a gépház. Elől venti "hideg" beszív, hátul "meleg" kifúj. Teljesen megfelel a célnak, nem hiszem, hogy 70 fok felé menne a kártyád, főles, hogy a Sapphire elég jó hűtéseket csinál. 65 fok felé nem hiszem, hogy fog menni, és nem is lesz hangos.

2016. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Minden teszten 75 fokos volt a sapphire nitro. Maga egy ott dolgozó ember is azt nyilatkozta, hogy 75 fok a célhőmérséklet a hűtővel és azt tartják is.

De lehet, hogy elég neki az a 6 centi levegőhely. Csak jómagam attól tartanék, hogy annyinál ha beindul hűtő, lehet visszaveri a hőt az aljzat. Persze lehet hogy nem...

2016. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ha meg akarjátok vitatni akkor nyugodtan :D nem értek hozzá de ha kifejtitek egymásnak akkor lehet belém is szorul még értelem :D
2016. aug. 21. 20:50
 25/36 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 56 fokos, bár bevallom másik tesztet hirtelen nem néztem, csak régebben még a referencia hűtésekkel és akkor valóban voltak 80 fok körüli hőmérsékletek.

Ezt az 56 fokot nem tudom hogy mérték, gondolom valami fullos házban, azért számoltam én még rá jó 9 °C fokot...

2016. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Esetlesen valami a vga-hoz jobb házat tudtok?
2016. aug. 21. 21:01
 27/36 anonim ***** válasza:
Zalman Z3 Plus megfelelne a célnak.
2016. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

A te linkedben valami peak temperature mutat. Utána viszont a rocker is mondja, hogy 82 fok körül mozog terhelve; de az a referencia.

A sapphire nitro 75 fokot tartja.


Mindenesetre én nem tudom, hogy matx házban jobban sülne e vagy sem. Én biztonság kedvéért rászánnék +3ezret egy jó atx-re és akkor nyugodtabban aludnék.

2016. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Olyat találtam hogy AEOROCOOL V3X Devil Red. Ez már ATX.
2016. aug. 21. 21:08
 30/36 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az egyik legolcsóbb, de azért minőségi atx ház.

2016. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!