Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus videókártya mennyire...

Asus videókártya mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm panaszkodik úgy általában az Asus cuccaira, tényleg rossz vagy csak pont ők fogtak ki hibásabb példányokat?
2016. aug. 13. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.
2016. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden gyártónál vannak hibás szériák.

Alapjáraton nem rosszak az Asus videokártyák, de annyit kérnek érte amiért már MSI-t vennék.

Strix-nél pl 100ból 1 videokártyánál nincsen pasztázás (csak úgy lemaradt, mert minek az), néha fel-felpörög, de ezt 1 driver frissítés megoldja.


Összességében mivel MSI-vel egy árban van, én azt szoktam választani, nekem még soha semmilyen bajom nem volt MSI kártyákkal, de Asus videokártyák se rosszak.


Az asus cuccaiban meg elég sok minden benne van. Nekem pl Asus Maximus alaplapom van és 2 éve vígan viszi a tuningolt i5 4690k-t gond nélkül. Nyilván ha a legcsóróbb f*sokat veszik, akkor nem kell csodálkozni. A paletta alján mindenki csak az alapanyagok minőségével meg megbízhatóságával tud trükközni, hogy olcsóbban adja. Nem hiába nem szoktam ajánlani én se a legolcsóbb alaplapot, videokártyát, stb, amit az arcodba tolnak. Spórolsz 5 ezret, szívsz 2 évig, nagyon megérte.

2016. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy Asus R7 250x-em van már 2 éve, semmi baj nincs vele! :)
2016. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!