Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok az rx460-ról?

Mit gondoltok az rx460-ról?

Figyelt kérdés

Jó kis teszt róla:

[link]


Árak:

[link]


[link]


Szerintem picit röhejes. :D


2016. aug. 9. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
remélem az 1050(ti) 950 erősségű lesz és 30-35k
2016. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sose szerettem az AMD-t, de azt kell, hogy mondjam, hogy erősebb ez, mint a GTX 950. Több Cuda Cores, nagyobb órajel, 128bit ez is, és +2GB memória.
2016. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
2-s vagyok, elírtam, az AMD-ben nem Cuda Cores van.
2016. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

@1

Erősen kétlem mikor a 1060 majd kétszer annyiba kerül mint a 960.


Szerintem annyira nem lett jó kártya. Az a 120$ nálunk min 40e forint lesz, amiért már majdnem kapni egy erősebb 950-et

2016. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs rossz kártya csak rossz árazás.Elég rendesen túl lett árazva,amúgy szimpatikus kis kártya
2016. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5-ös jól mondja.

Az árakkal meg várni kell (mint mindig), majd lesz ez még olcsóbb, csak ugye az "újdonságoknak" mindig magas áruk van...

2016. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Engem egyébként az nem hagy nyugodni a kártyával kapcsolatban, hogy a sok model közül összesen 2 az, ami 6pin tápcsatival jön. Asus strix meg Sapphire 4gb model.


De a teszten láthatjátok, hogy 90W megeszi.

Az alaplap úgy hiszem kb 60W stabil, max 66W.

Szóval a többi 2 gb model megint 75W körül fogyaszt az alaplapból gondolom. Ami mégkevesebb fps tejelnt, mint a tesztekben felmutatott 90W modellek amúgy is.

Szóval nem tudom mennyire biztonságosak azok ezen okok miatt. És a másik mennyi fps vesztenek a kisebb fogyasztás miatt a 6pinesekkel szemben.

2016. aug. 9. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Szabvány szerint 75W-ot vehet fel az alaplapból. Az, h most 90W-ot vesz fel, a lapok többségének ez nem okoz gondot.

A 6 pines csati által +75W-tal gazdálkodhat a kártya.

A 2gb-os kártyák azért produkálnak kevesebb fps-t mint a 4gb-os társaik, mert vmi még nem okés velük, valószinűleg egy új driver kiadása fog segíteni.

2016. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A 90W fogyasztás a 6 pines kártyával volt.

A toms hardware egyébként a 80W fogyasztást nevezte rx 480 esetében veszélyesnek.

Szóval nagyon a maximum a 75W alaplap esetén. Kérdés betartják e. A másik kérdés jó dolog e a maximumon terhelni az alaplapot (75W).

2016. aug. 9. 14:34
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Nem érdemes mindent zokszó nélkül elhinni. A szabvány szerint 75W a pci-e slotból felvehető maximális teljesítmény(de még csak ez sem teljesen igaz), ez viszont távolról sem azt jelenti, hogy bármiféle gondot okozna ha akár huzamosabb ideig többet venne fel belőle. A veszélyestől nagyon-nagyon messze volt a 480, nem véletlen, hogy egyetlen olyan esettől sem volt hangosan az internet ami leégett alaplapról szólt.


Azt meg nem tudom, hogy mit találsz röhejesnek rajta, ez egy belépőszintű kártya, ehhez képest a tesztek alapján 1080p re teljesen vállalható bármelyik játékhoz.

2016. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!