Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot vegyek ehhez a...

Milyen tápot vegyek ehhez a géphez?

Figyelt kérdés

Reggel bekapcsoltam a gépet és kb. mintha egy fűnyírót indítottam volna be, olyan hangos volt. Paraszt módjára ráütöttem egyet a tetejére és akkor újra normálisan, halkan üzemel, de mindenképp kicserélem inkább, csak nem tudom milyet érné meg venni. Sajnos sok pénzem nincs rá így az 5-6-7 ezres kategória marad, de mindenképp 500W-osra van szükségem.

A gépem:


Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3.30GHz

NVIDIA GeForce GT 640

8.0 GB RAM



2016. aug. 4. 16:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Amúgy egy 500W-os táp itt kezdődik:

[link]

2016. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Amarok Tonrar ***** válasza:

Arról az oldalról ez jobb táp:


[link]

2016. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

7 ezerért itt lehet kapni PNR-t.


[link]

2016. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#22.+++!

Mehet is a konfigba a GT640 gémőr VGA mellé.

2016. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tehetem meg, hogy 20-30k-s tápot vegyek, hiába írod, hogy az éri meg. Új tápra lenne szükségem, kb abban az árkategóriában amit leírtam, ez van, erre telik. Trollkodni meg játszani az eszünket lehet, csak azzal nem vagyok előrébb. Az nem segítség, ha az orrom alá dörgölöd, hogy te mennyivel jobban értesz ezekhez a dolgokhoz. :) (Kinek nem inge...)
2016. aug. 4. 16:56
 26/31 Amarok Tonrar ***** válasza:
Kérdező, csak annyit kellene megértened, hogy amennyiben tápra nincs több pénzed, akkor valószínűleg új gépre sem lesz. 7 helyett 12 ezerért kapsz olyan tápot, amire nyugodtan rábízhatod a többi alkatrészt.
2016. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Amarok Tonrar ***** válasza:
A PNR, amit a 23-as linkelt, még mindig messze jobb, mint ezek a HKC, Akyga, MTech, Akira, Approx förmedvények.
2016. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Mi leírtuk de nem hiszel nekünk.

Ott a fent említett TS 430 vagy PNR.A többit felejtsd el ebben a kategóriában.Amit az ottani "szaki"ajánl az hulladék és kész.Egyszerűen nem ért hozzá.

Egy kis olvasnivaló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..

2016. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A bolti eladónak mióta hiszünk? Attól, hogy informatikaüzletben dolgozik, még nem informatikus, se nem elektrotechnikus. Akkor nem egy üzletben robotolna minimálbérért, hanem csinálna valami értelmesebb munkát. Ő egy képzetlen alkalmazott, maximum azt ajánlja, amit nem tudnak eladni. Nem kéne mindenkinek mindent elhinni.
2016. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Vedd ezt: [link]

Nem egy mai darab, de a gépedbe megfelel.

2016. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!