Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy...

Összeraknátok nekem egy asztali gépet netezésre?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy új alkatrészekből álljon és minél olcsóbb legyen. Kizárólag internetezésre használnánk.

2016. júl. 18. 11:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én meg nem :) Tudod ezzel az oldallal az a baj, hogy mindig a seggnyalókat pontozzák fel :) De ez rólad már is elmondd mindent :)Te az a tipikus f@$zfej vagy akinek nagy a pofája, iphone-ja van és leszólja érte a másikat, ha csak 30 ezer forintos telefonra futotta. Emellett nyalod mindenki seggét, hogy kívűlről a fényes oldalad látszódjon :) De nem baj :) Ma már az a természetes, ha mindenki hülye és megy mindenki a másik után, mint a birkák.
2016. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mondod te aki még mindig nem tudta értelmezni a saját mondatát a múltkori kérdésnél amikor nem tetszett neked, hogy +8 ezer megterhelő volt a kérdezőnek....


Azt a rohadt anyám mindenit élet, mi a fszm van a fejedben, mert agy az tuti nem....


Ha te ezt így látatlanba megfejtetted, hogy if.som van (helyette Galaxy A3 amit én legalább a saját pénzemből veszek és nem anyuci nyalja a seggem már 18 évesen...) meg nagy a pofám (igen nagy a pofám mert ha felkúrtok bzmg akkor kinyitom).


Csak tudnám, ki a fszm a h.lye ha itt a többség (Hidan, P.O.C., egy srác gépigényről, meg a többiek) tudja a dolgokat veled ellentétben és talán folyamatosan bővítik ők is a tudásukat, hogy a helyzetnek megfelelő választ adjanak, talán ebből okulok én is miután én is ránézek alaposabban és "jé ez tényleg így van, akkor csak én voltam a buta ő helyettük" (mert tudod a butaság meg a h.lyeség között annyi a különbség, hogy a butát lehet tanítani)


Na meg mintha múltkor is én szóltam volna be, hogy ha nem tud plusz pénzt "kinyögni" a srác akkor minek vesz gépet....

Azért vesz annyiért mert tudja, hogy hol a határ veled ellentétben....

-----------


Már azon se lepődnék meg ha a f.s imperium munkatársa lennél.....

2016. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!