Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlana valaki mechanikus...

Sploof kérdése:

Ajánlana valaki mechanikus billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az lenne a kérésem hogy valaki ajánljon nekem egy olyan mechanikus billentyűzetet ami magyar kiosztású és lehetőleg rendelkezik háttérvilágítással.


Minél olcsóbban.


Válaszokat előre is köszönöm!


2016. jún. 29. 16:40
 1/4 Pityu12345 válasza:

Heló!

Szerintem ez egy nagyon jó billentyűzet: cooler master cm storm quickfire tk cherry mx brown.

Csak másold be az árukeresőbe.

Amúgy ott is keresgélhetsz.

2016. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem meg, hogy hogy a francba akar mindenki magyar kiosztású mec. bill.-t mikor a drágalátos USA-ban gyártják őket és ott nincs ékezet, nem is érdekli őket....
2016. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pityu12345,


Nem vagyok benne biztos, hogy ez kimeriti a kerdezo "minnél olcsobban" kitételét. :)


Kérdező, igazábol, amig azt sem tudjuk, hogy kb mire akarod leginkabb használni, addig "ötletünk sincs", mert nagyon nem mindegy, hogy milyen kapcsolokkal van szerelve...

2016. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kránitz Ádám,


Azt hiszem, már a "storm quickfire" is van magyar kiosztásban, "Tesoro Durandal" meg mindig is volt. És ha nem ragaszkodik a hattervilagitashoz, az "relativ olcso".

(Az ultimate valtozata a stormal van egy arban. Mondjuk, azon van hang, usb, meg led, meg minden...)

2016. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!