Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok mechanikus billent...

Ajánlanátok mechanikus billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Kritériumok:

magyar kiosztás

médiabillentyűk

legalább 5 plusz makro gomb

kapcsolható világítás


keret: max 40-45 k


És végül: MINDENKÉPPEN LEGYEN KAPHATÓ MAGYARORSZÁGON BROWN KAPCSOLÓKKAL!!!

(Eddig a Roccat Ryos mk glow/pro-t akartam de egyik se volt kapható sehol Mo-n brown kapcsolókkal... Ha esetleg tudjátok hol van magyar kiosztással és biztosan brown kapcsolókkal akkor a kérdés tárgytalan!)



2016. máj. 12. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesoro billentyűzetek szoktak lenni brown kapcsolókkal magyar kiosztásban, de azokon meg macro gombok nem nagyon vannak.
2016. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna a magyar kiosztással nagyon leszűkítetted a lehetőségeket, mert a fenti tulajdonságokkal csak a Roccat RYOS rendelkezik. Én is csak onnan tudom, hogy tényleg létezik Brown/Blue kapcsolós magyar, hogy az egyik barátomnak Blue kapcsolós MK Pro-ja van (azóta sem láttam sehol ilyet).
2016. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 : Blue, Black kapcsolókkal sok helyen lehet kapni Mo-n. Csak mással nem...
2016. máj. 13. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!