Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer billentyűzetet...

Milyen gamer billentyűzetet ajánlanátok max 15ezerig?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék:

Világítás legyen

Magyar legyen

Makrózható (nem mikrózható :D) [bár nem 100%-ig kell mondjuk 50%]


[link]

Én erre gondoltam, vélemények? Van ettől jobb hasonló árban?



2016. jan. 17. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy billentyűzettől? A f.odat is az verje ki? A világítás és egykét extra gombnál több értelmeset egyik se tud.
2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link] 19K!

Ez strapabíróbb és minőségibb!

2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Inkább dobj hozzá még egy kicsit és vegyél mechanikus kapcsolósat. Ennyiért egyszerűen nem éri már meg membránosat venni, hiába világít a szivárvány összes színében és annyira gaymer, hogy ahh...
2016. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# Pont annyit várok (hát ha ki is verné akkor lenne a legjobb)


2# Köszi de ennyit nem adnék érte


3# Nekem már az gamernek számít ha van rajta macro gomb XD

illetve mitől ilyen húdefsa a mechanikus?

2016. jan. 18. 09:56
 5/5 Nivery válasza:
Szia! Őszintén, hogy kell-e Gamer Keyboard? Igen, kell. De én mondok neked valamit. Nem kell érte kiadni 15K-t én ajánlom a Hama Lethality uRage-t a MediaMarktban megkapod 5-6000-ért és pl. a 220Voltban pedig kb. 4000 Ft-ért nekem ilyen van. Nem hangos, az ASDW, balra-jobbra, le-fel kék színű és sima a tapintásuk. A kéznek van egy kialakított támasztó rész, amely olyan anyagból van, hogyha netán-tán izzadna a kezed nem csúszik le. Nekem mondhat bárki bármit, de ez egy jó választás.
2016. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!