Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártya nagyon leterhelő...

A videókártya nagyon leterhelődik így?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán úgy döntöttem, hogy szeretném "egyszerre használni" a két monitoromat, ezért össze is kötöttem, hogy azokat kitudjam terjeszteni. Az a helyzet, hogy az egyik rendes LCD monitor, a másik pedig egy HD TV, de egyben monitor is. Az LCD monitort szokás szerint a VGA kábel segítségével csatlakoztattam a videókártyához, de mivel a videókártya nem rendelkezik két VGA kimenettel, ezért a TV-t HDMI kábellel dugtam össze a videókártyával. Így tehát a videókártyához egyszerre van csatlakoztatva egy VGA kábel és egy HDMI kábel is. Őszintén szólva nem vettem észre semmilyen teljesítménybeli változást a gépemen, a játékok sem akadoznak, minden ugyanolyan mint régen, csak nem tudom mennyire terhelődik le ezáltal a kártya. A felbontás 1920x1080-ra van állítva, mint ezelőtt. És ha ez fontos, egy Asus GTX 750 Ti 2GB-os videókártyáról van szó. Bocsánat a "nyers" megfogalmazásért, de nem nagyon értek ehhez, ezért is tettem fel a kérdést. :)
2016. jún. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
meg sem érzi a vga
2016. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A desktop lett csak nagyobb ha csak az egyik monitoron játszol, minimális a teljesítményvészteség. Az teljesen mindegy, hogy milyen kábelen kötöd össze.
2016. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbálj ki egykét játékot, hogy megnézd, és közben futtass valamit a másik monitoron. Nekem is ugyanigy 2 monitorom van, mondjuk nekem egy MSI GTX960 4GB van.
2016. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy régi hd4xxx-es széria is simán támogatta a dual monitort szóval nincs akadája. a teljesítményveszteség észrevehetetlen
2016. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Igazából úgy szoktam, hogy az egyik monitoron játszok, a másikon pedig általában youtube-ozok.
2016. jún. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!