Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép mennyire alkalmas...

Ez a gép mennyire alkalmas játékokra?

Figyelt kérdés

Intel core i7 4790

Gigabyte GA-b85m-D3H

Gigabyte gtx 980 ti

Corsair vengeance 8GB

1 tb HDD

Thermaltake Hamburg 530w

Aerocool strike-x one

I7-et időtállóság szempontjából választottam,videokártya azért ez mert eléggé lement az ára az újak miatt illetve ha rendben van minden egy SSD-t tudtok ajanlani?Gépházzal minden rendben?(nagyon tetszik ez nemigazán szeretnék másikat de nyilván ha nem fér bele keresek másikat)



2016. jún. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon alkalmas.
2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ma már nem venném meg az a vga már nem akkora érték az új szériás kártyák miatt amik most jönnek majd ki.. a cpu erős de játékokra elég az i5, csak nagyon hosszú távon éri meg az i7

egyébként már van újabb foglalat ddr4-es rammal arra éri meg ma építeni..

a tápból is van sokkal minőségibb egy xfx ts mindenképpen jobb de ilyen gépbe már nem lenne túlzás a corsair rm se

2016. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 te végigolvastad egyáltalán a kérdését?


"eléggé lement az ára" Ezt az első megjegyzésre.


"I7-et időtállóság szempontjából választottam" Ezt a másodikra.


Szerintem ő is tudja, hogy van új foglalat de ha arra épít közel se tud ilyen erejű VGA-t venni.


Tápra viszont mindenképp valami minőségibbet, egy XFX TS vagy Pro-t 450/550-et, de a Corsair RM sok lenne, azok inkább tuningos gépekbe valóak.

2016. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!