Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 576 ban egy xbox 360 at+...

576 ban egy xbox 360 at+ kinect et felújított xbox one ra mennyiért számítják be?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Teljesen felszerelten? Ugye tudod, hogy ez egy nagyon nagy .. Több mint 10 éves az Xbox 360. Nem jelennek meg rá új játékok, amik eddig is megjelentek PC-n vagy Xbox One-on sokkal jobban néznek ki (pl a GTA V és a Rise Of The Tömb Raider)! 2 kontroller (amit rageelés közben földhöz...): az új ára felét sem adják érte használtan. KINECT! Ismersz 1 olyan embert, aki használja azt a csodállatos találmányt? Annyira jó, hogy az Xbox One-t csak azzal lehetett megvenni először, aztán mivel senkinek sem kellett ki is vették a csomagból, aztán az új, még nem megjelnt Xbox One S-ből már a Kinect csatlakozója is hiányzik, csak átalakítóval lehet hozzá csatlakoztatni (elvileg)! A GTA V... 360-ra már nem is adnak ki hozzá frissítést, de még így is fizetni kell a multiért, ennyit erről. 360-ra Live Goldot sem éri meg venni, mivel az azzal kapott Ingyen Játékok játszhatóak One-on is! (így ha One-od van megkapod arra is és 360-ra is a játékokat). Remélem látszik, hogy nem nagyon éri már meg 2K16-ban több mint 10 éves konzolt venni és ahogy a kereslet, úgy az ár is megy le (használtan)...
2016. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"És azért vesz valaki előző gen. konzolt, mert teljesen felszerelten szeretne játszani játékokkal."

Miért lenne teljesen felszerelt? Már írtam, de még1x leírom, hogy több mint 10 éves hardver, a legtöbb új játék meg sem jelenik már, vagy ami még meg is jelen t/ik annak sokkal rosszabb a grafikája az Xbox One-hoz képest. De ha neked ez a véleményed, akkor minek akarasz Xbox One-t, ha ezzel a felszereléssel teljesen naprakész vagy?

2016. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy xbox onet akarok? monitort akarok....
2016. jún. 27. 22:04
 14/16 anonim ***** válasza:

"576 ban egy xbox 360 at+ kinect et felújított xbox one ra mennyiért számítják be?"

Nem tudom, hogy honnan a "jó életedből" kellene azt nekem tudni, hogy te mit monitort akarsz? Miért írtad a kérdésbe, hogy XBOX ONE BESZÁMÍTÁS??? Akkor azt kellene írni, hogy mennyiért lehetne eladni...

2016. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha az utánna lévő válaszokat megnézed, akkor odaírtam hogy feltettem eladásra.
2016. jún. 27. 23:12
 16/16 anonim ***** válasza:

igen, láttam. válaszoltam is rá..."És azért vesz valaki előző gen. konzolt, mert teljesen felszerelten szeretne játszani játékokkal.

" Erre a baromságra is.

2016. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!