Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen a gyári hűtése az i5...

Milyen a gyári hűtése az i5 4690k-nak?

Figyelt kérdés

Pár órája vettem ki a dobozból, nagyon kicsi. Most még az ÉMD-s gépemben, Athlon X2, nagtyobb az a hűtőborda.

Játékra vettem, most a konyhaasztalon van minden rész kivéve a dobozából, és egyelőre azon gondolkozom, hogy kezdjek neki az összerakásnak...

Akartam venni most mellé egy CM Hyper 212X-et, de már arra nem volt elég pénzem.

KÉsőbb még cserélhetem?



2016. jún. 22. 17:26
1 2
 11/14 R.;M.; ***** válasza:
A PWM ventilátorok 4 tűsek.A Processzor hűtők nagy része is PWM-es és az alaplap vezérli a processzor hőmérsékletéhez igazítva.
2016. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem :) és ha az én 4 darab 3 tűs házventillátoromat az alaplap 4 tűs aljzataihoz csatlakoztatom, akkor mi lesz?
2016. jún. 23. 19:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Normálisan fognak működni, mintha 3 tűsre dugtad volna.
2016. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 R.;M.; ***** válasza:
Működni fognak a ventilátorok csak maximális fordulaton.Bár ha van közte szabályzó vagy hőérzékelő által szabályozott ventilátorról van szó akkor az is változtatni fogja fordulatát.Ilyen például az Arctic F12 TC ventilátor.
2016. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!