Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnám eg háztartásban...

Hol tudnám eg háztartásban alkalmazni az Arduino Uno-t?

Figyelt kérdés
Kaptam ballagásra egyet, nagyjából tudok programozni is hozza, de megis egy altalanos haztartasban hol tudom vagy mihez tudom alkalmazni? Mit epitsek?

2016. jún. 11. 21:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most őszintén építsék egy robot kart? Aminek semmi haszna? Annak semmi értelme..
2016. jún. 14. 08:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem, azt építs amit építeni akarsz. Ha nem akarsz semmit csinálni akkor felesleges volt megvenni. Az emberek azért vesznek arduino-t(meg általában bármit), mert valamire fel akarják használni, vagy egyszer már jól jött volna lehet kellesz máskor is(pl szerszámok).

Neked meg csak azért kellett, mert milyen menő, vagy tököm tudja miért kérted.


Azt pedig erősen kétlem, hogy átnézted volna azt a több tízezer projektet amit linkeltem

2016. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem kértem kaptam. Ami oldalt linkeltél ott az első 3 oldal után meguntam, mert csak haszontalan dolgok vannak.
2016. jún. 14. 09:10
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem add el. Csak ilyen "értelmetlen hülyeségeket" lehet vele építeni.


Ha eredeti akkor adnak érte 3-5e forintot, ha klón akkor meg egy ezrest

2016. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, add el, fagyizzátok el a haverokkal az árát.

Ha érdekel, akkor ne azt nézd, hogy "hasznos"-e amit elsőre csinálsz, ne a végleges helyét keresd az Arduinonak, hanem kísérletezz vele, építs előbb egyszerűbb, aztán összetettebb dolgokat. Azzal nem sokra mész, ha lemásolsz egy csili-vili projektet, amiből az égvilágon semmit nem értesz, de ott zizeg mellett a robotkar... Ha rákapsz az ízére és tehetséged is van hozzá, akkor majd magadtól jönnek az ötletek, akár még "hasznosak" is. Na, akkor érdemes volt neked Arduinot venni.

2016. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Arduino+bluetooth modul+RGB led szalag = AWESOME!


Kb 5000 ft anyagköltsége van és nagyon jó mikor a tltefonodról tudod szabályozni a szinét, erősségét, átmenetét és még sok mást. GOOGLE: arduino rgb led strip

2016. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!