Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom beinstallálni...

Miért nem tudom beinstallálni az Arduino Unomat?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem Aliexpressről egy Arduino Uno-t, azonban hiába próbálkozom az installalásával, nem sikerül, pedig rengeteget utánaolvastam. Próbálkoztam egy youtube tutorial szerint is -> https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kL.. de amikor a Browse my computer for driver-ben beállítom az Arduino/driver aktát, mindig azt írja ki, hogy nem tudja installálni, mert nincs hozzá megfelelő szoftver. Mit tehetek ilyen esetben? Port nincs a laptopomon, de próbáltam az asztali számítógépemen is, ahol viszont van, de ott sem sikerült beinstallálni. Valami ötletet, tanácsot szeretnék kérni! Volt valakinek szintén ilyen problémája? Ha igen, hogy oldotta meg?
2016. máj. 1. 18:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Megvan, nem volt driverem. :) Most már minden szuperül működik.
2016. máj. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!