Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért recseg a youtube video...

Miért recseg a youtube video lejátszás?

Figyelt kérdés

A recsegés csak addig áll fent amíg teljesen le nem tölti a videót. Utána megszűnik.


Amúgy amíg tölt addig az egér is néha lefagy akkor recseg is a hang. Valami hardverre gyanakszom.



2016. jún. 9. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Recsegő hang nálam akkor volt ha szenvedett a proci, mert nem bírta a számolásokat. Valószínűleg gyengélkedik már a vas.
2016. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 éves gép :D


i3-4150

8gb ram

gtx 660 2gb

wd10 ezrx

2016. jún. 10. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:

alaplap pontos típusa? van külön ethernet kártyád, ha igen akkor annak a pontos típusa?

Fej/fül hallgató, hangfal? Kértél már cserét hogy megnézd azzal mi a helyzet?


Az is lehet hogy nincs fent rendesen az alaplapi driver.


Ha win10-ed van és csak frissítettél, nem volt újratelepítés, akkor úgyis az a baja, tiszta telepítést kell rádobni.

2016. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 hete tettem újra az egész gépet pont emiatt az ok miatt. Windows 10 Enterprise N 64 bit


Alaplap: MSI H97 Guard Pro

Proci: I3-4150

Videokártya: Gigabyte gtx 660

RAM: 8GB (2x4 gb, de nem ugyan olyan típus viszont ugyan olyan paraméterek, cl9 1600mhz és nem raktam be dual channel-be emiatt)


Nincs külön hálókártya, se hangkártya.


Videokártya folyamatosan a legfrissebb drivert használja (nem béta).


A többi drivert az alaplap gyártótól szereztem be, de utána feltettem a driver booster nevű programot ami több drivert is elavultnak tekintett és telepített többet is. Lehet driver problémák vannak egyébként.

Hogy tudnám jól letörölni őket?


Illetve a Windows Phone telefonomat nem ismeri fel USB-re csatlakoztatva a gépem...kijelzi, de nem tudok hozzáférni a telefonon tárolt adatokhoz.


Biztosan valami driver gond van, de hogy tudnám hatékonyan letörölni és újrarakni? Mit javasoltok?

2016. jún. 10. 23:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah és mindig csak este jelentkezik ez a recsegés meg akadozás, amikor már több órája megy a gép. Korai órákban nincsen semmi gond, mondjuk a telefon még akkor se jó :D
2016. jún. 10. 23:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Újrateszem az egész gépet szarok bele....


Akkor a drivereket elég az MSI oldalról leszednem vagy van jobb ötletetek?

2016. jún. 11. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig csak használat után bizonyos idővel jelentkezik, akkor ott egy szabályzó kondi kezd elszállni a hőtől. Hogy ez most alaplap, vga vagy provi, nehéz megmondani.
2016. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hardver hiba :/

Újraraktam...csak vga drivert tettem fel, mindent hagytam a windows 10-re. Eddig nincs gond. És a telefonomat is felismerte.

2016. jún. 11. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!