Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség - hol játszik, hol...

Segítség - hol játszik, hol nem játszik le hangot a laptopom! Mi lehet a probléma? (Konkrétumok lent. )

Figyelt kérdés

Nemrég tapasztaltam hogy a laptopom hol játszik le hangot, hol nem. Úgy kezdődött hogy zenét hallgattan és amikor egy újabbat indítottam el, már nem hallottam semmit. Először azt hittem a VLC játszadozik velem, de a böngésző, más médialejátszó is néma volt.

Eszközkezelőben semmi problémát nem jelez, a csúszka fel-le mozgatása módszer után sem jön helyre, és a Hibaelhárítás funkció után sem tér észhez. Akármit állítgatok - nem jó. Először újraindítás után sem volt jó, majd csodák csodájára helyrejött, másodszor viszont már újraindítás után ment, jelenleg ebben a fázisban vagyok. Megjegyzés: kizárólag akkor fordul elő, ha egy aktuálisan játszott dal véget ér, és egy újabbra kívánok váltani.

Egy éves, Asus-X552L, 5 éves garanciát vettem rá, tehát ha nincs rá egyszerű magyarázat, megoldás, akkor nem lenne gond a szerviz.



#hang #laptop #laptop hang hiba #laptop hang lejátszás
2015. nov. 30. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
ez a hiba inkább softwaresnek tűnik mert ennyi véletlen nincs esetleg fülhalgatóval is megnézheted kinyomtathatsz egy ubuntu usb-t (ubuntu.hu + rufus+ pendrive) azt boot nélkül is lehet indítani és megnézheted hogy ott is ez van e mert ha nem vmi winben nem jó
2015. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!