Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 650W-os noname táp elvinne...

Egy 650W-os noname táp elvinne egy Phenom X4 840-es és egy Radeon HD 5670-et? (64+95 watt)

Figyelt kérdés
Annyira rossz csak nem lehet. Most egy Core2Duo és egy Radeon 4650 van benne, amik kicsit kevesebbet fogyasztanak.
2016. jún. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvinné,csak az a kérdés,hogy meddig...
2016. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Ne szégyenlősködj, írd ki nyugodtan, hogy a legtutibb gamer tuning tápod van, egy HKC V-power! :) Viccet félretéve, cseréld inkább megbízhatóra, bármilyen márka is.
2016. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megbízhatóságot félretéve, egy ilyen konfig ceruzaelemről is elmegy. Wattokat számolni csak akkor kell, ha 20 éves tápot akarnál belerakni a régi Pentium 2-es gépedből...
2016. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 4 éve megvan és nem volt vele baj, úgyhogy szerintem még el lesz egy ideig.
2016. jún. 5. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja,annó én is így voltam a Codegen tápommal.

7 évig ment vele a gépem,aztán egy szép téli napon meghal.Neeeem,nem csak a táp halt meg.Vitte magával az alaplapot,8000+ fotót,programozási projecteket stb.Szóval mindent.


Azóta gyűlölöm ezeket a védelem nélküli szemeteket,és 30e forint alatt nem veszek tápegységet.Illetve havi szinten mentek át mindent külső HDD-re.

2016. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző: 30-ért csak akkor vegyél tápot, ha tuningolsz, különben tök fölösleges. Na meg attól, hogy drága, még lehet xar az ár/érték aránya.
2016. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít.Legminőségibbet veszem,ami teli van védelemmel és Arany minősítésű jó hatásfokkal.Bár nem gyakran váltogatok gépet,szóval annyiszor nem kell tápot venni,de én nem fogom még egyszer átélni az adataim teljes megsemmisülését.Főleg hogy most 3TB-nyi tárhely van tele számomra nagyon fontos(egy része munka project) dologgal.
2016. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!