Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen DvD/BluRay lejátszó?

Van ilyen DvD/BluRay lejátszó?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy olyan DvD/BluRay lejátszót, ami USB-s, illetve DvD Video-s lejátszásokra alkalmas. Már nagyjából 2 hete keresgélem a legideálisabbat, de eddig még nem találtam ilyet:


-HDMI kimenet

-RCA kimenet (Audio)

-USB 2.0/3.0 NTFS/exFAT fájlrendszer támogatás


Létezik egyáltalán ilyen lejátszó?

Eddig az LG BP640-et akartam volna megvenni, mivel azon elvileg kell, hogy legyen RCA outout is, (néhány hátoldali képen láttam google képeknél,) de az LG hivatalos oldalán található összeszerelési útmitató szerint mégsincsen rajta RCA output, csak Digital Audio, amihez sajnos nem annyira értek, mivel még nem volt dolgom ilyennel. Tudom, már van kinn néhány ilyen kérdés/kérés, de még semelyik alatt sincsen kitéve, egy ilyen lejátszó. Ha Ti találtok valami ilyenekkel rendelkező lejátszót, légyszíves küldjétek el. Köszönöm!



2016. jún. 2. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!