Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a gép az mp3...

Nem ismeri fel a gép az mp3 lejátszót, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

[link]


Erről az mp3 lejátszóról van szó, most vásároltuk.

Azt írja a használati, hogy ha bedugom, akkor észleli az "USB Mass Storage Device" eszközt és telepíti vonatkozó meghajtót. Nem telepített semmit.


Mikor bedugom legtöbbször nem is veszi észre, hogy valamit bedugtam.

Próbáltam már több USB csatlakozóba is, de hiába.

Ha észre veszi és másolnék rá valami bezárja viszonylag hamar és megint, mintha ott se lenne...


A neten rákerestem erre az USB Mass Storage Device-ra, egy ilyen Driver Toolkit progit leszedtem, de azzal se megyek semmire. Mutatja, hogy hú de nem naprakész minden, de a frissítés meg fizetős.


Windows frissítéseket tegnap bekapcsoltam a gépen, le is futott.


Nem tudom mivel próbálkozzak...


Köszönöm előre is, ha valakinek van javaslata.



#USB #illesztőprogram #MP3 lejátszó #mp3 lejátszót nem ismeri fel #sencor mp3 #usb eszközt nem ismeri fel
2016. máj. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen univerzális driver letöltőket el kell felejteni.


Milyen Windows?

Próbáltad más USB portokban is?

Próbáltad más gépben?

2016. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Win7

Más portokban igen, más kábellel nem.

Másik gépem nincs.

2016. máj. 27. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig csak az az út, hogy rádugva elindítasz egy frissítés keresést szerintem..., ha alapból nem látszik.

Próbáld más gépén, ahol win 8.1 van, mostanában a win7 furcsán reagál, szerintem azon egyből megy.

2016. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!