Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől lehet h lassabb lett...

Az mitől lehet h lassabb lett a gépem?

Figyelt kérdés

Van egy 1,4 Celeron, 512 sdram, geforce 5200 es gépem, aztán régen elég "gyors" volt, szal minden féle töltés nélkül megnyitotta a mappákat meg egyebek, képes volt több ablakot egyszerre kezelni.

Aztán el lett rakva, most meg kb 3 év után elővettem, új wint tettem rá, meg raktam bele új winyót, mert régi már eléggé "kattogott".

Aztán elég lassú most és bas*zottul zavar, aztán arra gondoltam h attól lehet h full poros és a meleg miatt lassú?

mert jobbat nem tudok, gondolom a proci meg ilyenek nem öregednek úgy el mint egy winyo:S


2010. ápr. 10. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet h elszoktál tőle és azért tűnik lassúnak ,meg azért mert az sp3as xp lassabb mint a sima sp-k nélküli meg az sp2es
2010. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hmmm, amit mondtál az nem hülyeség, mert régen mindig sima xp volt rajta, az meg h elszoktam... hát most se egy komoly gépről írok, bár az h ez laptop..

nekem csak filmre meg netre kellene,játékra ott az xboxom..

2010. ápr. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!