Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassabb lett a gépem az...

Lassabb lett a gépem az svchost. Exe-től?!

Figyelt kérdés
Hello!Olyan problémán lenne hogy amióta újra raktam a gépet így maga az asztalnál netezésnél nem is érződik de játékoknál igen.Megnéztem a folyamatokat Windows feladatkezelőben és tele van ezekkel az svchost.exe folyamatokkal...Ezek régebben nem voltak itt.Ha mindenből kilépek és csak az alap folyamatok maradnak így is 35% fizikai memória megy játékoknál 100% és ez nem volt ilyen régebben, szal még a játékok full grafikán laggolnak is.Még amíg nem raktam újra addig csak 10-15% fizikai memóriát vitt...Mégis mi lehet a probléma?Károsítja ez a svchost.exe a gépemet?
2010. aug. 18. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem nekem is van 4 ,de ezek nem károsítják a gépet.
2010. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leállíthatod azt amelyik zabálja a procit, ált újraindulnak és akkor már helyesen működnek.
2010. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van olyan vírus, ami rátelepszik az svchostra... A múltkor épp egy ilyet irtottam le egy ügyfelemnél. Gyakorlatilag folyamatosan 100% volt a proci. Nála vagy a saját felhasználó vagy az "All User" indítópultjában volt egy .exe rejtve, tehát ha Start menüből belemész az indítópultba akkor nem is látod. De Totalcommanderből meg látszott, és csökkentett módban lehetett törölni.

De az svchost-on keresztül megy a Windows Update is (meg a wuauclt.exe-n), új telepítésnél az is lehet a "hiba" forrása.

2010. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!