Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a konfiguráción mennének...

Ezen a konfiguráción mennének a legújabb játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy olyan számítógépet venni, amin mennek a legújabb játékok, magas felbontásban és legalább 1-2 évig nem kellene fejleszteni. Kinéztem egyet, ami így leírás alapján jónak tűnik, de én nem vagyok egy nagy szakértője a témának, így kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert nem kevés pénzről van szó azért. Ha ez nem jó, ajánlhattok mást is! Köszi előre is!


Erről lenne szó: [link]



2016. máj. 16. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mennyid van rá?

Mert amiket linkeltél azokban nem jó a táp.

2016. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MGéza ***** válasza:
A vaterás gép annyiért bőven jó, 70-80-ig elmehetsz licitben, ha annyiért viszed, bőven megéri, de egy tápba be kell ruháznod, mert az LC-power semmire nem való. A hardveraprós gépnél meg rá kéne kérdezni a tápra, nem írja sehol a típusát.
2016. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ZsoltyD ***** válasza:
A hardveraprós gépnél egy be quiet! Straight Power E9-500W tápegység van (képen látható).
2016. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Max 140 000Ft-ot szánnák rá.

2016. máj. 20. 16:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor marad a #6-os konfig, vagy használt. De még 200 ezerből sem kapsz olyan gépet, amin mennek a legújabb játékok, magas felbontásban és legalább 1-2 évig nem kellene fejleszteni...
2016. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Természetesen jó lenne használtan is. Már nincsenek akkora igényeim. Közepes felbontásban is jó, ha mennek a legújabb játékok, csak tudjam fejleszteni a gépet még pár évig ha szükséges, ne kelljen a kukába dobni, mert elavult.
2016. máj. 20. 20:05
 17/17 ZsoltyD ***** válasza:

Amit linkeltél gépet: [link]

Tökéletesen megfelel erre a célra.

2016. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!