Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a konfiguráción mennének...

Ezen a konfiguráción mennének a legújabb játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy olyan számítógépet venni, amin mennek a legújabb játékok, magas felbontásban és legalább 1-2 évig nem kellene fejleszteni. Kinéztem egyet, ami így leírás alapján jónak tűnik, de én nem vagyok egy nagy szakértője a témának, így kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert nem kevés pénzről van szó azért. Ha ez nem jó, ajánlhattok mást is! Köszi előre is!


Erről lenne szó: [link]



2016. máj. 16. 23:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
UI: 16GB-ra bővíttetném a RAM-ot.
2016. máj. 16. 23:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Gagyi táp, borzasztó alaplap a jatekra húzás nélkül nem túl alkalmas procihoz (lap miatt nem is tudnád huzni), nagyon gyenge vga. Csak csalódást okoznak ez a gép.
2016. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*okozna
2016. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 MGéza ***** válasza:

Nem véletlen, hogy én gagyifogásnak hívom az oldalt... Inkább itt nézz körül:

[link]

2016. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Olcsó, de ezen nem fogsz új játékokkal max gyenge/közepes grafikán játszani, sőt! Nem venném meg.
2016. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

AMD oldalról ilyesmiben érdemes gondolkodni:

[link]

Ez játék teljesítményben sokkal erősebb, korszerűbb és minőségibb.

Ezzel se fogsz 1-2 évig magas felbontásban a legújabb játékokkal játszani, de ahhoz legalább 250.000 forintért kellene gépet venned.

2016. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szántóvető ***** válasza:

..és mindezt 100ezerért?ne csacsiskodj már,egy jó vga többe kerül.

ez a gép pl nagyságrendekkel jobb,ennyi pénzt megér.


[link]

2016. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Pontosan ezért tettem fel a kérdést, mert nem akarok feleslegesen pénzt kidobni egy olyan gépért, amiről azt hiszem egész jó, aztán később kiderülne, hogy mégsem. Akkor lejjebb vennék az igényeimből, és azt mondanám beérném egy olyan géppel, amin a legújabb játékok mennek mondjuk közepes grafikán, de később ha lesz pénzem tudjam fejleszteni! Igazából nem is nekem kellene. Én nem vagyok egy nagy játékos. Az öcsém mondja már évek óta, hogy mennyire szeretne egy olyan gépet, amin mennek az új játékok. Most, hogy befejeztem a sulit és van munkám, így arra gondoltam meglepem vele. Ez jobb, mint amit a kérdésben feltettem?

[link]

2016. máj. 17. 10:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Még ezt találtam most, de többet nem linkelek, mert lehet ezek sem jobbak: [link]
2016. máj. 17. 10:24
 10/17 anonim ***** válasza:
hardverapros egész tűrhető, a másikban elég rossz a tápegység, azt mindenképp cserélni kellene.
2016. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!