Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy egy Thermalta...

Lehetséges, hogy egy Thermaltake Hamburg 530W ne adjon elég áramot egy GTX 560-nak?

Figyelt kérdés
Adott a probléma, hogy amint nagyobb terhelés alá kerülne a kártya, azonnal leáll a gép. Túlmelegedés kizárva, azt már leellenőriztem. Mindig akkor áll le, mikor elindulna egy nagyobb igényű teszt, vagy játék. Már csak a tápra tudok gondolni, hogy esetleg azzal nem stimmel valami. Lehet esély rá, hogy erősebb táp kéne? Mert elméletben ennek is elégnek kéne lennie. (Fx 4300-as proci van mellette)
2016. máj. 8. 12:18
 1/4 MGéza ***** válasza:
Elvileg vinnie kéne. De régebbi, német zászlós kivitelű tápod van, akkor esélyes, hogy kifullad alatta. Ha új, akkor vidd vissza, bírnia kéne, feltéve hogy minden csatit helyesen dugtál rá a kártyára, nem marad ki semmi(pcie tápellátó például).
2016. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

leáll vagy kifagy?

sok minden okozhatja,ram,proci,vidikari probléma,de táp is.

normál esetben pedig bőven elégnek kell lennie,én egy HD 6970-et hajtottam Corsair 530W-os táppal.

2016. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Új táp, alig egy hete vásárolt. A két pcie-t rádugtam. Mást nem kell, nem?

Illetve próbáltam processzor stressz teszteket, csak akkor csinálja, mikor a videokártyára is adok stresszt.

A gép ilyenkor meghal, viszont a ventik ugyanúgy mennek tovább. De a zene is leáll, illetve csak újraindítással lehet életre kelteni. Szóval a tápon kívül már más ötletem nem nagyon van.

2016. máj. 8. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

hát mondjuk ez nem táp hibának tűnik őszintén szólva.akkor a ventik is leállnának,ha az lenne kevés.

próbálj meg mindent stresszelni,amit csak lehet.bár ha procinál nem jön elő,akkor valószínű hogy az és a ram is oké.

ha van lehetőséged próbálj ki egy másik,hasonló videókártyát.az 560 nem egy mai dolog már egyébként,ráadásul nvidia..nem egy életbiztosítás.

2016. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!