Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ecs a880gm-a3 probléma?

Zion35 kérdése:

Ecs a880gm-a3 probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem az lenne a gondom ezzel a lappal hogy ha benne van a ram akkor sem sípol és nem is indul el de ha kiveszem akkor meg kisípolja hogy nincs ram.minden alkatrész kipróbálva proci,ram,vga mind jó valakinek valami ötlet mert már mindent megnéztem.köszi
2016. máj. 3. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a többi alkatrészt, akkor lehet még segíteni is tudnánk, nem gondolod?
2016. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Proci phenom II x2 560 3.3ghz ramok a-data 1600mhz gaming series 2db 2gb vga ati hd5750 1gb ddr5 hdd hitachi 500gb 2db a táp az 650w corsair cx sorozat a lapot meg tudod még annyit hogy a procit 4 magosan használtam mert a lap is tudja és a proci is.az összes alkatrész tesztelve másik lappal.
2016. máj. 3. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


nem kompatibilis a ram az alaplappal.

2016. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az biztos nem mert jó ideig használtam vele csak gépezés közben sötét lett a kép és azota csinálja ezt
2016. máj. 3. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig erősen alaplap-ram hiba. Húzz ki mindent és csak azok legyenek bekötve, amik feltétlenül szükségesek ahhoz, hogy bejuss a biosba (táp, ram, alaplap).
2016. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezeket le zongoráztam ma 2 órát matekoltam vele azt viszont nem tudom melyik hid kezeli a ramot vagy nem tudom mi lehet hogy az a ludas?
2016. máj. 3. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondom, ha leszedtél mindent, akkor csak ezek közül valamelyikkel van baj. Vagy a memóriavezérlővel vagy magával a modullal.
2016. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!