Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad ki képet a monitorom...

Nem ad ki képet a monitorom az új videokártya behelyezése után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy új videokártyát, de nem ad ki képet a monitor, pedig minden rendesen felpörög.

Ha benne van a kártya és átdugnám az alaplapi VGA-ba a kábelt, akkor sem ad ki képet, viszont ha kiszedem a kártyát, akkor már működik minden rendesen.

Mi lehet szerintetek a gond?


Alaplapom típusa: MSI MS-7349

Videokártya típusa: Nvidia Geforce GT 730 (2GB)

Ha ez még számít, akkor 2 GB DDR2-es foglalatú RAM van benne.

Két tápegységem is van:

Power LC420H-8 420W, Codegen 300XX 400W

Mind a kettővel teszteltem, de semmi.



2016. ápr. 28. 18:25
 1/4 Lord Hidan ***** válasza:
Mind a két táp egy selejt. De még akkor is el kéne vinnie a konfigot. Vidd át egy haverhoz és nézd meg hogy nála se jó? Ha nem akkor vidd vissza kérd vissza a pénzed és vegyél használtan egy hd 7770et az árából
2016. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a felpörgés a videokártyánál amúgy normális?

https://www.youtube.com/watch?v=xJKeOQ_fKg0

2016. ápr. 28. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Driver?
2016. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na visszavittem az üzletbe és tesztelte a szervizes és jó volt, így az alaplapom nem volt elég hozzá. Milyen videokártyákat javasoltok ehhez az alaplaphoz? Csak 1 GB-ost vennék.
2016. máj. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!