Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le szeretném cserélni a...

Le szeretném cserélni a gépemet szerintetek 40-50 ezer ft környékén találok elfogadhatóakat?

Figyelt kérdés

A mostani gépem már nagyon régi és Windows XP van rajta, igaz nekem eddig ez is tökéletesen megfelet mert netezésen kivűl már nem igazán használtam nagyon másra!

A specifikációja is nagyon gyenge:

1,90 GHz

2 GB DDR2 RAM

40GB HDD

De mint montam nekem netezni ez is elég volt!

Viszont most úgy gondolom, hogy ideje már végre lecserélni, mindíg le akartam de valamiért sohasem lett belőlle semi a végére mert mostanában inkább telefonra kölöttem a pénzt mert netezni azon is lehet!


Most megint össze gyüjtöttem egy kis pénzt, hogy most végre tényleg veszek egyet több száz ezer ft-ot feleslegesnek tartok kiadni érte mert azt sem használnám másra mint a mostanit, táhát olynaokra, hogy játék stb, arra nem csak, ilyen egyszerű dolgokra mint pl film, videó, net, zene, böngészés, stb


szerintetek ez megfelelne a fent felsorolt célokra:


[link]



2016. ápr. 27. 21:24
 1/4 oecsi ***** válasza:
0%

hello,

bőven megfelel a gép ami a linken található.

üdv

2016. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ennyiért valami brand gépet néznék akár használtan is pl

Dell,hp gépek ilyenekre gondolok:

[link]


[link]


[link]


[link]


ezek így vannak erősségi sorrendben.. általában ezek jó minőségű munkagépek(ahol kell a megbízhatóság) később esetleg egy ssd bővítés még csodákat tehet velük, az i5-ös gépek még nagyon sokáig ki fogják húzni szerintem (ilyen i5-ös gépeket még játékra is használnak drágább vga-k mellett is)

2016. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy baráti tanácsot, vegyél használtan komplett pc-t hardverapro-ról, sokkal jobban kijössz vele, és ha esetleg meggondolod magadat, pár régebbi játékot is kipróbálhatsz. Ha meg nem, akkor marad jó netezős gépnek.


[link] pl ez egynek jó, ha lassúnak találod, akkor a amradék pénzből vehetsz bele egy SSD-t.

2016. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm szépen az eddigi válaszokat, majd még meggondolom, hogy melyik mellett döntök!
2016. ápr. 27. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!