Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani jó Headsetet?

Tudtok ajánlani jó Headsetet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új Headsetet, de most valami normálisat nem 1-2 ezer forintos dolgokat. Igazából egy sima fejhallgató is jó lenne, de inkább vennék mikrofonosat, mert ami most van arra azt mondják ts-en, hogy néha bezúg. Mondjuk egy régi webkamerának a beépítettjéről van szó, szóval nem csodálom. Leginkább zenehallgatás/filmnézésre lenne. Tudom ehhez nem fontos nagyon fullos füles, de azért szebb a zene is ha jobb minőségű a fejhallgató. Játékhoz is azért fontos lenne. Szóval valami olyanra gondoltam aminek jó hosszú kábele van (bár általában úgyis az van) nagyon szép a hangzása (7.1-esre gondoltam, de nem tudom, hogy érdemes-e, az biztos hogy jól hangzik), és nem túl nehéz/kényelmetlen. 20k körül gondoltam.
2016. ápr. 26. 08:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Az is jó ha ajánlotok fejhallgatókat (tehát mikrofon nélkül) és mikrofont csak később veszek.
2016. ápr. 26. 08:08
 2/3 A kérdező kommentje:
Az se baj ha olcsóbb...Bár ez gondolom egyértelmű
2016. ápr. 26. 09:00
 3/3 Lord Hidan ***** válasza:
Ennyiért Kingston hyperx cloud a legjobb választás szerintem főleg ha a zenehallgatás és filmnézés is szempont. A legolcsóbb helyeken 20ért megy drágább helyeken 22
2016. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!