Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani olyan fejhallg...

Tudtok ajánlani olyan fejhallgatót/headsetet, ami nem megy tönkre fél év alatt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben 4 fejhallgatóm/headsetem volt, de mindegyik néhány hónap alatt tönkrement. Mindegyiknél az volt a probléma, hogy érintkezési hibás lett és az egyik oldal nem szólt, pedig vigyáztam rájuk, nem is vittem magammal sehova őket.


Ilyen fejhallgatóim illetve headsetjeim voltak:


1. Thermaltake Shock: egy hét után nem szólt a bal oldala. Gariban kicserélték, utána 3 hónapig jó volt, aztán a jobb oldal ment tönkre... Kidobtam a kukába.


2. Sennheiser HD 203: 10 hónapig bírta, jobb oldal nem szólt, elvittem egy szervizbe ahol kicserélték az egész kábelt aztán elajándékoztam, mert nem szerettem amúgy sem, kényelmetlen volt.


3. Razer Kraken: 5 hónap használat után nem szólt a bal odlal. Nem cserélték ki gariban, mert 'biztos helytelenül használtam'. Ment a kukába.


4. Asus ROG Orion: ezt októberben vásároltam. Novemberben már nem működött a mikrofonja, de ez annyira nem zavart. A jobb oldal fél órája nem szól :')



Tudtok ajánlani valami JÓ MINŐSÉGŰ fejhallgatót vagy headsetet? Ár max 60 ezer.



2016. jan. 10. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy a fejhallgatók nagyon egyszerűen javíthatók és nem kell őket egyből a kukába vágni, amit nem működnek megfelelően?

Na, mindegy. Prohardver.hu, "Milyen fejhallgatót vegyek" topic.

G.

2016. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem steelseries siberia v2-van és 2 éves és csak fülpárnát kellett ez idő alatt 1x cserélni!A hangzása ugyan olyan jó!
2016. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!